Bodrum Araç Kiralama, Kiralık Oto Fiyatları
Bodrum Araç Kiralama, Kiralık Oto Fiyatları

Bodrum Kiralık Araç

Bodrum günlük kiralık arabalar ile araç ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve kiralama firmalarından araç kiralaması yapabilirsiniz. Bodrum araç kiralama firmaları kiraya vermiş oldukları tüm araçların bakımını zamanında yaptırmakta ve son model araçları ile müşterilerinin rahatlıklarını ve güvenliklerini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Araç kiralama işlemlerinde araç kiralaması yapacak olan kişinin mutlaka ehliyetini ve kimliğini ibraz ederek sözleşme yapması hem firma hem de araç kiralayan kişinin güvenliği açısından zorunlu tutulmaktadır. Bodrum kiralık araba firmaları aracı kiraya verirken ve müşteriden geri alırken aracı detaylı bir şekilde temizlemekte ve temiz olarak kiraya vermektedir. Araçlar müşteriye verilirken aracın benzin deposu dolu olarak teslim edilir ve araç müşteriden geri alınırken yine benzin deposu dolu bir şekilde geri iade alınmalıdır. Araçların tüm bakım ve giderleri her ne kadar kiralama firmasına ait olsa da müşteri tarafından oluşmuş lekeler ve hasarlar müşteri tarafından karşılanarak araç alındığı gibi temiz bir şekilde teslim edilmelidir.

 

Kiralık Araçlar Yurtdışına Çıkartılabilir Mi?

Araç kiralama firmaları kiralama hizmetinde belli koşullar doğrultusunda kiralama yapmaktadır. Müşteri tarafından kiralanan araçların yurtdışına çıkartılması kesinlikle yasaktır. Kiralık araçlar sigortalıdır ve herhangi bir hasar durumunda aracın sigortası devreye girer. Ancak kiralama firmasının bilgisi dışında habersiz bir şekilde yurtdışına çıkartılan aracın sigortası otomatik olarak geçersiz sayılır ve herhangi bir kaza durumunda aracın bedeli aracı kiralayan kişiden tahsil edilir. Araç kiralama sözleşmesinde de tüm detaylar açıklayıcı bir şekilde yer almaktadır. Sözleşme imzalandığı durumda hem firma hem de müşteri tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

 

Bodrum Kiralık Araba Fiyatları

Araç kiralama hizmeti sunan firmaların müşterilerine araç kiralaması yapabilmesi için öncelikle sözleşme doldurması zorunludur. Bunun yanı sıra kimlik fotokopisi, ehliyet fotokopisi, sürücü yaşı ve varsa aracı kullanacak diğer sürücünün bilgileri detaylı bir şekilde belirtilmelidir. Bodrum kiralık araba fiyatları kiralama işlemi yapan firmalara göre değişim gösterse de genel olarak aracın modeli, aracın büyüklüğü, kiralama günü ve talep edilen ek hizmetler gibi detaylar göz önünde bulundurulmaktadır