Bodrum'daki Güvenli Araç Kiralama Noktanız
Bodrum'daki Güvenli Araç Kiralama Noktanız
Tatilin Daha Başında Yorulmayın


Bodrum'da tatil yapmak bir ayrıcalıktır. Bir tatil cenneti olan Bodrum, özellikle yaz aylarında yılın tüm yorgunluğunu atmak isteyen tatilciler ile dolup taşmaktadır. İnsanlar bu özel tatilin hazırlıklarını yaparken, bir takım planlamalar yapmak durumunda kalmaktadır. Kalınacak otel ve yolculuğun nasıl yapılacağı soruları, bu tatilin temel yapı taşları olacaktır. Bilindiği üzere Bodrum'a gelmek isteyen tatilciler hem kara yolu ile hem de hava yolu ile bu beldeye ulaşabilmektedir.Otobüs ve uçak seferleri özellikle yaz aylarında sıklaştırılmaktadır. Elbette bazıları da şahsi araçları ile gelmeyi tercih etmektedir. Ancak şahsi araçla tatile gelmek ve uzun yolculuk boyunca araç kullanmak, dinlenmek için çıkılan bu yolun daha başında yorgunluğunuza ilave yorgunluk katacaktır. Düşük enerji ile tatile başlamak ise tatilde geçireceğiniz sürenin verimsizleşmesine yol açacaktır. İşte bu yüzden firmamız, sunduğu Bodrum araç kiralama hizmeti ile sizleri uzun yol çilesinden kurtarmakta ve tatiliniz boyunca size seyahat özgürlüğü sunmaktadır. 

 

Bodrum kiralık araç filomuzdan seçeceğiniz bir araç ile hem uzun yol stresinden kurtulacak, hem de şahsi araç konforu ile tatiliniz boyunca seyahat özgürlüğüne sahip olabileceksiniz. Bu sayede yalnızca yazlığınıza veya otelinize bağlı kalmayacak beldenin meşhur turistik alanlarını rahatlıkla gezme fırsatı bulacaksınız. Otobüs ile veya uçak ile stressiz ve rahat bir yolculuğun ardından; firmamızı arayarak lüks ve yeni araçlardan müteşekkil Bodrum kiralık araç filomuzdan bir araç seçebilir, dilerseniz aracınızı otogar veya havalimanında teslim alabilirsiniz. Bodrum araç kiralama sektöründe birinci sınıf hizmet veren firmamız, sizlerin tatilini en iyi şekilde geçirmesi için her kolaylığı sunmaktadır.Araç Kiralamak İçin Hangi Evraklara Sahip Olmak Gerekir?

Firmamızın sunduğu Bodrum kiralık araç hizmetinden yararlanabilmeniz için çok basit birkaç prosedür bulunmaktadır. Araç kiralamak isteyen kişinin yanında nüfus cüzdanı ve ehliyet bulundurması gereklidir. Yurtdışından gelen yabancı turistlerin ise, yanlarında ehliyete ilaveten pasaport bulundurmaları gerekmektedir. Bu evraklar ile rahatlıkla filomuzdan araç kiralayabilirsiniz.


Araç Kiralama Ücretine Neler Dahildir/ Neler Dahil Değildir?

Firmamızca seçeceğiniz araca göre değişkenlik gösterecek kiralama bedeline; kasko, trafik sigortası, hasar ve hırsızlık sigortası, havalimanı/otogar araç teslimi, yol yardım hizmetleri gibi hizmetler dahildir. Bodrum araç kiralama firmamızdan alacağınız kiralama hizmetlerinde, kiralama bedeli sözleşme imzalanmasını müteakip peşin olarak alınmaktadır. Aracı kullanırken yazılan tüm trafik cezaları şahsınıza ait olacaktır. Ayrıca aracın çekilmesi veya belirli süre trafikten men edilmesi durumunda, geçen süre boyunca kiralama ücreti müşteriden alınacaktır. Sigorta işlemlerinde sorumluluğun şahsınıza ait olmaması için, kaza sonrası aracın konumu değiştirilmeden; alkol ve trafik kaza raporunun alınması, kazada tamamen kusurlu olunmadığının belgelenmesi, aracın herhangi bir alkol ya da uyuşturucu madde tesiri altında veya kanunlar ile belirlenmiş hız limitleri dışında kullanılmaması gerekmektedir.

Yaşanacak bir hırsızlık vakasında ise, kolluk birimlerinin durumu tutanak altına alması yeterli olacaktır. Bahsedilen tüm bu belgelerin maksimum 24 saat içerisinde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Kiralanan araç, sözleşmede adı yazılı olan şahıslar dışında başkası tarafından kullanılmamalıdır. Aksi takdirde sözleşme sahibinin mesuliyeti oluşacaktır.

Araç Kiralama Süreleri

Firmamız bünyesindeki araçları günlük, haftalık, aylık veya daha uzun süreler ile kiralayabilirsiniz. Aylık ve daha uzun süreli kiralamalarda indirimli özel fiyatlar uygulanmaktadır.