Araç Kiralama İçin Doğru Ve Güvenilir Adres
Araç Kiralama İçin Doğru Ve Güvenilir Adres

 Kurumumuz, tüm araç kiralama hizmetlerinin en kişisel ve en yüksek kalitede hizmetini sunmayı amaçlayan ulusal bir orta ölçekli araç kiralama şirketleri ağıdır. Yerel Bodrum kiralık oto şirketleri ve uluslararası araç kiralama şirketleri arasındaki sürekli yırtıcı rekabette, kurumumuz, büyük ölçekli bir grubun ortaya çıkan sinerjileriyle tüm dağıtım ortaklarının rekabet gücünü artıran orta ölçekli araç kiralama şirketidir.

           

Bu nedenle, şirketimiz sürekli olarak yüksek bir hizmet ve kalite düzeyine bağlıdır ve hem özel hem de ticari kullanım için çok sayıda özelleştirilmiş araç kiralama hizmeti sunar.

 Araç kiralama şirketleri kategorisin de önde gelen firmalarından birisi olan kurumumuz, benzersiz konseptiyle kendini rakiplerinden ayrı kılmaktadır.

 

  Bağımsız bir şirket olarak, araç kiralama müşterilerimize güler yüzlü ve kişisel bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Bölgedeki en iyi fiyat araç kiralama tekliflerini sunarken, bazı büyük rakiplerimizin teslim etmediği bir düzeyde müşteri hizmetleri sunuyoruz.

 Misyonumuz basit: Müşterilerimize ve ortaklarımıza benzersiz bir araç filosu, beş yıldızlı bir hizmet seviyesi ve yaptığımız her şey konusunda tutkulu olan ekibimizle dünya standartlarında ulaşım hizmetleri sunmak.

 

Kurumumuz ayrıca Bodrum kiralık oto sektöründe ki en iyi araç kiralama personelini de istihdam etmektedir. Her bir müşteriye unutulmaz bir deneyim sunmayı taahhüt ederler. İster büyük bir fırsat, ister iş seyahati, ister aile tatili ya da film galası olsun, kurumumuzda araç kiraladığınızda, doğru seçim yaptığınızı hemen öğreneceksiniz.

 

 KURUMSAL AVANTAJ KURUMLAR İÇİN

 

İş müşterilerimizin yoğun bir programa sahip olduğunu biliyoruz, bu nedenle nerede ve ne zaman seyahat ediyor olursanız olun, indirim 7/24 çalışır. Araç Kiralama sözleşmenizi Bodrum kiralık oto kurumumuz ile pazarladığınızda, şirketinizin kesintisiz iş durumunu sağlamaya yönelik tüm olasılıkları dikkate alırız. Zaman zaman, yeni bir eleman için ekstra bir araca ihtiyacınız olabilir veya araçların servis ve tamir edilmesi gerekebilir. Yoldan giden araçlar ve sürücüler zaman ve paraya mal olacak.

 

Kiralama Servisleriyle, sürücüleriniz her zaman mobil durumda kalır. Özel parametrelerinizi ve tahminlerinizi kullanarak kira sözleşmenize Kiralama Servisleri oluşturabiliriz. Filonuz için ek bir araca ihtiyacınız olduğunda, 7/24 telefon hattımızı arayabilirsiniz. Araç kiralama ağımızın desteğiyle, talep edilen ekstra aracı en kısa zamanda belirlenmiş bir yere teslim edeceğiz.

 

 ŞEFFAF VE DOĞRU BİLGİLER

 

Yerli veya yabancı turist, bölgemizden ağırladığımız misafirlerimiz veya bölgemde yaşayan kişiler herhangi bir tatil planlarken en iyi fırsatları bulmak ister, ancak bazı kiralık araç maliyetleri her zaman göründüğü gibi olmayabilir. Ek ücretler, vergiler ve ek ücretler diğer araçlarla araç kiralama sözleşmenizde açıkça belirtilmemiş olabilir, ancak kurumumuz rezervasyon işleminizi şeffaf ve kolay anlaşılır hale getirmeye kendini adamıştır! İyi bilgilendirilmiş bir müşteri mutlu olur, bu yüzden gizli araç kiralama ücretleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için bizimle görüşebilirsiniz. Sizlere doğru ekonomik bilgiler ve konfor/güvenlik sunuyoruz.