Bodrum Rent A Car Seçeneklerimiz
Bodrum Rent A Car Seçeneklerimiz
 

Bodrum Rent A Car Hizmetlerimiz

            Firmamıza gelip talep formu dolduran tüm müşterilerimize konforlu ve güvenli yolculukları anahtar teslim şekilde vaat ediyoruz. Firmamız Bodrum rent a car hizmetleri arasına sizlere birçok seçenek sunuyor. İster kısa dönemli ister uzun vadeli olarak son model arabaların sahibi olabilirsiniz. Yolculuklara, şehir içi ve şehir dışı hiç fark etmez, dilediğiniz son model arabalar ile çıkabilirsiniz.

            Sunduğumuz hizmetlerden bir diğeri de havalimanı transfer hizmetidir. Oldukları yerlerden havalimanına transfer olmak isteyen ve uçağına vakitli bir şekilde yetişme talebinde bulunan tüm müşterilerimiz Bodrum rent a car hizmetlerimizden sorunsuz bir şekilde faydalanabilirler. Bu işlem için bizde bulunan ve sadece birkaç dakikanızı alacak talep formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır. İsterseniz adresimize gelip yüz yüze görüşmelerin ışığında bu formları doldurabilir; isterseniz hizmetlerimizin yer aldığı ve sıralandığı web sitemiz üzerinden online olarak istediğiniz Bodrum rent a car seçeneğini doldurabilirsiniz. Hava alanlarına transfer yapılacak olan kişi sayısını belirttikten sonra transferin başlangıç yerini doldurmanız gerekmektedir.

            Sizin için doldurulması zorunlu olan yerler talep formu içerisinde belirtilmektedir. Buraları doldurduktan sonra transfer işlemlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz ve sizlerin hizmetinize sunduğumuz bir diğer hizmet ise şoförlü araç kiralama hizmetimizdir. Bu hizmetimizden faydalanmak için de şoförlü araç seçeneğimizden kaç kişinin faydalanacağını formlarımızda doldurmanız ve de işaretlemeniz yeterli olmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli şoförlerimiz sizi istediğiniz yerlere götürmek mükelleftir. Sadece deneyimli şoförler ile çalışıyor ve sizlerin güvenliğini önemsiyoruz. Şoförlere dair ekstra bir isteğiniz olduğu takdirde sizlere sunduğumuz formlarda bunu belirtme imtiyazına da sahipsiniz. 

Bodrum Rent A Car Avantajlarımız 

            Firmamız Türkiye'de olsa da yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. İsteyen herkes yurt dışına araç kiralama avantajlarımızdan faydalanabilir. Yurt dışında da firmamızdan son model arabaların kiralama işlemini gerçekleştirmek için bizimle telefon ile iletişime geçebilir, gerekli formları doldurduktan sonra bir iş günü içerisinde ihtiyaç duyduğunuz arabaları istediğiniz süre kapsamında kiralayabilirsiniz.

            Araçlarımızda teknolojinin üst noktası olan navigasyon cihazı bulunmaktadır. Navigasyonlar sizi istediğiniz yere kadar eksiksiz ve doğru bir şekilde götürmektedir. İster tatil için olsun, ister iş gezisi için, firmamızın kataloglarında yer alan son model arabalardan istediğinizi tercih edebilir, hem güvenli hem de konforlu sürüşlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Vip olan hizmet seçeneklerimizden de piyasada bulunan marka devi araçları kısa ya da uzun süreliğine kiralayabilirsiniz. Uzun süreli araç kiralamalarınızı aylık ya da senelik olarak yapabilirsiniz.

            Firmamız uzun süreli araç kiralamayı tercih ettiğiniz takdirde sizlere özel indirimler yapmaktadır. Sürekli güncellenen kampanyalarımızdan faydalanmak, hem lüks hem de her cebe uygun rent a car hizmetlerimizden yararlanmanız artık çok kolay. Size bir telefon ve mail kadar yakınız.